Wordpress

WordPress ile domain parking teması

WordPress ile domain parking diye birşey duymuşmuydunuz? Şimdi içinizden diyorsunuz yine EYLOS neden basediyor diye. Şimdi hemen konuya geçiyorum. WordPress ile domain parking, size ait olan bir domain ile ilgili kullanıcılara vereceğiniz mesajları gösel olarak temanızla iletiyorsunuz. Bu mesajlar birbirinden farklı bağımsız projeler de olabilir. Örneğin çok iyi bir domaininiz var ve onu satmak istiyorsunuz. Domain parking teması ile SEO olarak alt yapısı wordpress olacağı için domaininize daha kolau erişilebilir olacak ve istediğiniz müşteri profiline sahip pazara daha hızlı giriş yapabileceksiniz. Peki wordpress domain parking teması ile başka neler yapabiliriz. Mesela bir web projeniz var ve ona bağlı olarak domain aldınız. Ya domaini projeniz bitene kadar bşta bırakacaksınız veya domain parking teması ile projeniz ile ilgili bir sayfa oluşturarak proje başladığında haberdar olmak istermisiniz diye bir yazı yazarak feedburner beslemesine üye yapabilir veya üyelik formu yaratarak projenizi haberdar edilecek kişiler listenize ekleyebilirsiniz. Bence her wp alt yapısına sahip web sitesi sahiplerinin bu tip veya buna benzer wordpress domain parking temaları her zaman arşivlerinde bulunmalı. Normal şartlarda tek bir tema ile ilgili yazı yazmasamda bu temanın size sağlayabileceği faydaları düşündükten sonra sadece bu tema ile ilgili bir yazı yazmayı değer gördüm.

WordPress Domain Parking Temaları

Undercon : Özelleştirilebilir içerik ve başlık, logo için özelleştirilebilir seçenek, Feedburner ile kayıt imkanı ve e-mail aboneliği, GPL lisanlı yani tamamen ücretsiz.

Wordpress domain parking teması

Undercon WordPress domain parking teması.

Undercon Domain Parking Teması Test Etİndir

Icebreaker : Mavi arka plan üzerine mail abonelik kutusu, rss ve twitter üyeliği bulunan sade ve kullanışlı bir wordpress domain parking teması.

Icebreaker WordPress domain parking teması.

Icebreaker WordPress domain parking teması.

Icebreaker Domain Parking Teması Test Etİndir

Changing room: Sitenize bakıma aldığınızda veya bir projenizi tanıtmadan önce kullanabileceğiniz, sade, basit, statik ve satabil bir tema. Opsiyonel mavi ve kırmızı renkleri ayrıca RSS ve e-mail destek linklerini admin panelinden düzenleyebilirsiniz.

Cahanging room WordPress domain parking teması.

Cahanging room WordPress domain parking teması.

Changing Room Domain Parking – Bakım Teması Test Et - İndirDetay

Launcpad : Sağlam CSS ile editlenmiş sade ve şık bir wp domain parking ve proje başlangıç teması.RSS beslemesi ve e-mail ile takip eklentisine sahip. Siyah arkaplan önüne turuncu şerit gerçekte şık olmuş.

Launcpad room WordPress domain parking teması.

Launcpad room WordPress domain parking teması.

Launcpad domain parking, proje teması Test etİndirDetay

Under Construction : Yapım aşaması temalarından en farklı stile sahip bir tema. 3 Ayrı kayan sayfaya sahip olan temada ablonelik, sosyal medya entegrasyonu ve hakkımızda sayfası koyabilirsiniz. Fark yaratan özelliği ise geriye sayma özelliğidir.

under-construction

Under Construction Teması

WordPress Under Construction Teması Test EtİndirDetay

WpLauncher : Gün, Saat, Dakika ve Saniye olarak projenizi açılışına kadar geriye saran domain parking teması. Daha doğrusu proje başlangıç teması diyebiliriz. Koyu bir arka plan üzerine koyu bir tema gerçekten çok ağır durmakla birlite farklı renkelere de sahip. Dolayısıyla her türlü proje başlangıcında rahatlıkla kullanılabilir.

wplauncer

wplauncer WP teması

WP Launcher proje temasını İndirDetay

Yukarıdaki yazıyı beğendiysen, sosyal medyada paylaş!

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
Bu yazı için yorum yazabilir, veya bağlantıyı sitenizde paylaşabilirsiniz..

Makaleyi yazan:

- Toplam 546 makale yazmış EYLOS!….

Finans sektöründe çalışıyor, 36 yaşında, evli ve bir oğlu var.

Yazara Email Gönder | admin's RSS

3 Responses

  1. Ce14 diyor ki:

    İlginç bir tema aslında.Worpress’in yeniliklere ihtiyacı var :)

  2. 100puan.com diyor ki:

    WordPress domain parking teması…

    Wp domain parking teması ile projeler yapın, buyurun öğrenin….

  3. [...] Bedava WordPress domain parking teması – Free wp domain parking them [...]

Leave a Reply